Turkcell Dijital Dönüşüm Ortaklığı

Dijital İş Servisleri

Sabit Erişim

Geleneksel erişim yöntemleriyle yeni nesil teknolojileri birleştirerek güvenli, ekonomik, operasyonel maliyet tasarrufu sağlayacak yapıda uçtan uca hizmetler bütünü sağlıyoruz.

Veri Merkezi

Türkiye’nin en büyük veri merkezi ve bulut işletmecisi olarak; dünya standartlarında, güvenilirliği uluslararası sertifikalarla kanıtlanmış Turkcell Veri Merkezi hizmetlerimiz ile tanışın.

Bulut

Bilişim altyapınızı Turkcell Veri Merkezlerinde konumlandırarak daha esnek bir altyapıya sahip olmak ve maliyet avantajlarından yararlanmak için tanışın!

Güvenlik

Dijital dönüşüm sürecinde; altyapıların yönetimi, bulut ortamın güvenlik çekincelerini beraberinde getiriyor. Stratejilerinizi oluşturmak ve yönetmek için siber güvenlik çözümlerimizle tanışın.

Sistem Entegrasyon

Kurumsal iş alanımızda benimsediğimiz uçtan uca çözüm yaklaşımımızı, müşterilerimizin uçtan uca tüm teknoloji ve IT ihtiyaçlarına yönelik çözümleri tek noktadan sunuyoruz.

IoT

İş süreçlerinizi izleyip verimliliği artırmak, daha iyi müşteri deneyimi sağlamak, zamandan ve paradan tasarruf etmek ve yeni gelir kapıları yaratmak için IoT çözümlerimizle taşının.

Büyük Veri & Analitik

İş kararlarınızı ve stratejik planlarınızı yön verecek şekilde; Turkcell verisinden üreyen istatistikler, göstergeler ve ölçümler her sektöre özel veri danışmanlığı sağlıyoruz.

İş Uygulamaları

Ekip ve doküman yönetimine, finansal süreçlerin dijitalleşmesinden, çalışanlarınızın eğitim yönetimine kadar birçok çözümlerle dijital transformasyon çağında hızlı hareket edin.

Yeni Teknolojiler

İşinizi kolaylaştıracak ve geliştirecek yeni teknolojilerle herkesin bir adım önünde olmanızı sağlıyoruz.

buhari 21


Paylaş: