Tübitak Pardus Dönüşüm Ortaklığı

Pardus Dönüşüm Hizmetleri

TÜBİTAK ULAKBİM tarafından yetkilendirilmiş İş Ortağı olarak Pardus Dönüşüm için destek veriyoruz. Pardus kullanmak isteyen küçük veya büyük ölçekli kamu kurum ve kuruluşlar için bilişim altyapısının Pardus dönüşümüne uygunluk durumunu analiz ediyor ve dönüşüm çalışmalarını gerçekleştiriyoruz

Lider Ahenk

TÜBİTAK ULAKBİM tarafından, merkezi yapıya sahip büyük ve orta ölçekli kurumların, kurumsal ağ üzerindeki sistemleri ve kullanıcıları tek bir merkezden yönetebilmesi, izlemesi ve denetlemesi amacıyla geliştirilen LiderAhenk sisteminin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Siber Güvenlik – (Ahtapot)

Başta kamu kurumları olmak üzere orta ve büyük ölçekli bilgi sistemlerine sahip tüm yerli kurum ve kuruluşların bilgi güvenliğinin sağlanması ve denetlenemeyen, arka kapı bulundurması muhtemel olan, pahalı siber güvenlik çözümlerine bağımlılığı azaltmak amacıyla geliştirilen Ahtapot sisteminin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Ofis Yazılımları – (LibreOffice)

Küçük veya büyük ölçekli kamu kurum ve kuruluşları için daha fazlasını daha kolay ve hızlı yapmanızı sağlayan özgür ofis yazılımlarının dönüşüm çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Pardus Dönüşüm Eğitim Hizmetleri

Buhari Dijital olarak, kurumunuz ihtiyacı doğrultusunda temel ve ileri seviye Pardus ile ileri seviye Libre Ofis eğitimi vermekteyiz. Linux eğitimi müfredatımız Pardus eğitiminin yanı sıra LPI (Linux Professional Institute) sertifika sınavlarına uyumlu olarak hazırlanmıştır.


Paylaş: