Buhari Dijital Şirket Servisleri

Sunucu Servisleri

Kubernetes

Açık kaynaklı bir konteyner kümeleme sistemi olan Kubernetes, container’ları yalın donanım sunucularda ve sanal makinalarda yönetebiliyor. Altyapı seçenekleri çoğalırken, sistemin çok daha atik bir hale geliyor ve tüm containerlar, VM’ler ve yalın donanımlar tek bir platformda buluşturabiliyor. Containerlaştırılan uygulamalar, birden fazla bulutta çok hızlı ve otomatik şekilde düzenlenebiliyor.

Kubernetes dönüşüm sürecinden geçen büyük ve orta ölçekli kurumlar için sunduğumuz hizmetlerle rakiplerinizin geride bırakabilirsiniz.

Sanallaştırma & Svm

Bir taneden birçok şey yapmak şeklinde özetlenebilecek sanallaştırma, yazılımı kullanan bir tane fiziksel sunucunun tek bir fiziksel donanıma sahip olmasına rağmen daha fazla donanıma sahipmiş gibi çoklu işlem yapabilmesine olanak sağlar. Buhari Dijital olarak verdiğimiz sanallaştırma hizmeti ile fiziksel sunucu ihtiyacını azaltıyor ve Küçük veya büyük ölçekli kamu kurum ve kuruluşlarının tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Database Sunucu (MySQL, MsSQL, PostgreSQL)

Buhari Dijital olarak ihtiyaçlarınıza özel optimize edilmiş ve yüksek performanslı sunucu hizmeti sağlıyoruz.

Merkezi Yönetim – (Active Directory – Lider Ahenk)

Merkezi yapıya sahip büyük ve orta ölçekli kurumların, kurumsal ağ üzerindeki sistemleri ve kullanıcıları tek bir merkezden yönetebilmesi, izlemesi ve denetlemesi amacıyla geliştirilen Merkezi Yönetim sistemlerinin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Güvenlik Duvarı – (Ahtapot)

Başta kamu kurumları olmak üzere orta ve büyük ölçekli bilgi sistemlerine sahip tüm yerli kurum ve kuruluşların bilgi güvenliğinin sağlanması ve denetlenemeyen, arka kapı bulundurması muhtemel olan, pahalı siber güvenlik çözümlerine bağımlılığı azaltmak amacıyla geliştirilen Ahtapot sisteminin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Siber Güvenlik – (Ahtapot)

Başta kamu kurumları olmak üzere orta ve büyük ölçekli bilgi sistemlerine sahip tüm yerli kurum ve kuruluşların bilgi güvenliğinin sağlanması ve denetlenemeyen, arka kapı bulundurması muhtemel olan, pahalı siber güvenlik çözümlerine bağımlılığı azaltmak amacıyla geliştirilen Ahtapot sisteminin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Kimlik Yönetim – (Engerek)

Kurum kullanıcılarını ve hesaplarını merkezden yönetme hedefiyle geliştirilen ve görevler ayrılığı ilkesi çerçevesinde iş akışları tanımlama imkanı sunan Engerek sisteminin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Sdn, Sdwan

Orta ve büyük ölçekli tüm kurum ve kuruluşların şube ofis ağlarının ve veri merkezlerinin birbirine uçtan uca şifreleme tekniğiyle güvenli bir şekilde bağlanmasını sağlayan SDN ve SD-WAN teknolojilerinin uygulamalarını yapıyoruz.

Yedekleme, Dosya Sunucu & Nas & Bulut Drive

Veri yedekleme, Dosya Sunucu, Nas ve Bulut Drive hizmetlerimizle tüm kurum ve kuruluşlar için aynı ağ üzerindeki çok sayıda kullanıcının aynı dosyalara erişimini mümkün kılıyor, hayati önem taşıyan verilerini ve sistem dosyalarını yedeklemelerini sağlıyoruz.

İzleme & Analiz & Envanter

Sunduğumuz İzleme & Analiz & Envanter hizmetleri ile Kurum bünyesinde bulunan Bilgisayar, yazılım ve Ağ ve Servislerin İzlenmesi Analiz edilmesi ve Envanter kaydının tutulması, yönetime raporlanması, eldeki envanterin sayılması ve barkodlanarak kayıt altına alınması konularında yardımcı oluyoruz.

Alan Adı Servisleri

Alan Adı

Buhari Dijital ile alan adınızı sorguladıktan sonra domain satın alabilir ya da başka bir hosting sağlayıcısında bulunan alan adınızı yalnızca birkaç tıklama ile transfer ederek kullanmaya başlayabilirsiniz!

Barındırma

Şirketlere özel kurumsal hosting paketleriyle birlikte web sitelerinizin hızlı, yüksek kotalı ve güvenli bir hosting hizmeti sağlıyoruz.

Kurumsal E-posta

Buhari Dijital’in TURKCELL altyapısı üzerinden verdiği Kurumsal E-posta hizmeti ile işletmenizin adıyla eşleşen bir kurumsal e-posta adresi edinebilirsiniz.

Web Sayfası Tasarım

Ziyaretçileriniz ve sizin için en doğru tasarımı, basit ve anlaşılabilir şekilde hazırlıyoruz.

E-ticaret Sayfa Tasarım

Ürün ve hizmetlerinin internet üzerinden satışını yapmak isteyen işletmelerin, ihtiyaç duyacakları tüm modüllerin yer aldığı e-ticaret siteleri hazırlıyoruz.

Dijital Şirket Servisleri

Kurumsal Dijital İmaj (e kartvizit)

Bu yazılım ile şirketilerin kullanmış olduğu kartivizler artık dijital ortamda, saklanıyor iletiliyor.

Ip Santral & Çağrı Merkezi & Fax

İçeri ve dışarı yönlü çağrılarınızı profesyonelce yöneterek müşterilerinize üst seviye ve güvenilir hizmet verebileceğiniz çağrı merkezi sistemleri, IP Santral sistemleri ve fax hizmetleriyle müşterilerimize profesyonel destek sağlıyoruz.

Hotspot Yazılımı & 5651

Kamuya açık alanlarda ücretli veya ücretsiz Wi-Fi şeklinde internet hizmeti verebileceğiniz 5651 yasasına uygun Hotspot sistemlerini hazırlıyoruz.

E-Muhasebe & E-Fatura & E-Defter & E-Arşiv

Cari Hesap, Alış / Satış, Stok / Hizmet, Raporlama vb. Muhasebe yönetim işlemlerini yapabileceğiniz E-Muhasebe, E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv sistemlerinin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

CRM – (Anket, Satış Destek Vb.)

CRM sistemlerimiz ile hedef kitle analizinden satış sonrası hizmetlerin yönetimine kadar müşteri ilişkileri yönetiminin tüm süreç ve aşamalarını kontrol altında tutabilirsiniz.

MDM (Mobile Device Management)

Dağıtım, güvenceye alma, izleme ve entegrasyon işlemlerini yapabileceğiniz MDM (Mobil Cihaz Yönetimi) ile kurumunuzda kullanılan mobil aygıtlardaki çalışmaları kesintiye uğramadan, hızlı ve etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

İK Yazılımı

İK yazılımları sayesinde kurumunuza yapılan iş başvurularını ergonomik çerçevede inceleyebilir, kıyaslayabilir, değerlendirebilir, başvurulara davetler gönderebilir ve doğru personeli daha hızlı belirleyebilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Yazılımları

Buhari Dijital’in uzaktan eğitim yazılımları ile online kurs, video ders, test ve sınavlar, video konferans, gibi etkinlikleri güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilişiniz.

Dijital Evrak Yönetimi & Dijital Arşiv & Biyometrik İmza & Mobil İmza

Dijital Evrak Yönetimi, Dijital Arşiv, Biyometrik İmza ve Mobil İmza sistemlerimizi kullanarak dijitalleşme konusunda büyük adımlar atabilir, şirketiniz için kağıtsız süreçler oluşturabilirsiniz.


Paylaş: